Kwatery krynica morska

Z pewnością dziś każdy, kto kocha polskie morze, słyszał o Krynicy Morskiej. Jest to już uznany kurort i miejsce bardzo ważne na naszej turystycznej mapie. Całe Żuławy Wiślane stają się coraz bardziej popularne .

Nic zresztą w tym dziwnego – cała Mierzeja Wiślana jest niezwykle atrakcyjna pod względem turystycznym. Tutejsze plaże są niezwykle wręcz czyste, szerokie i powszechnie uznawane za bardzo bezpieczne. Jednocześnie bliskość przepięknego Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana, na którego terenie umiejscowione są kwatery krynica morska sprawia, że znajdziemy to niezwykle piękne krajobrazy oraz dziką przyrodę . Każdy, kto ceni sobie walory nietkniętej ręką człowieka natury z pewnością doceni uroki tutejszych krajobrazów. Również i rodziny z dziećmi, które szukają kwatery krynica morska położonej w miejscu obfitującym w szereg rozmaitych atrakcji turystycznych na pewno nie będą zawiedzione.

Dzieci uwielbiają zabawy na plaży, można tutaj również zwiedzać bardzo wiele ciekawych i interesujących okolicznych miejscowości, w tym choćby znajdujący się w Mikoszewie rezerwat Mewia Łacha, gdzie przez cały rok żyją foki. Jest to jedyne tego typu miejsce w całej Polsce. Z pewnością dzieci będą z takiej wycieczki zadowolone. Dorośli docenią z kolei możliwość organizowania tutaj fantastycznych pieszych i rowerowych wycieczek wzdłuż całej Mierzei Wiślanej.

Dodaj komentarz