Szereg niezwykle interesujących dla turystów miejscowości

Wzdłuż całej Mierzei Wiślanej znajdziemy dziś szereg niezwykle interesujących dla turystów miejscowości. Cały ten obszar położony na terenie parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana jest bardzo ceniony wśród turystów, którzy uwielbiają tutejszą przyrodę. Warto wspomnieć o tym, że w pobliskim Mikoszewie znajdziemy unikalne w skali kraju siedliska ptactwa wodnego. Jest to również jedyne miejsce w Polsce, w którym w naturze żyją i bytują foki.

Z pewnością warto odwiedzić to miejsce. W poszukiwaniu kwatery krynica morska możemy udać się również do Kątów Rybackich, Sztutowa lub Stegny. Najbardziej cenionym kurortem na całych Żuławach Wiślanych jest rzecz jasna Stegna noclegi. W sezonie jednak znaleźć tu miejsce będzie niezwykle trudno. Aby zarezerwować sobie pokój lub apartament, powinniśmy zainteresować się tym nawet kilka miesięcy przed wyjazdem na urlop. Oczywiście kwatery krynica morska oferuje o bardzo różnym standardzie i w bardzo różnych częściach tej uroczej i malowniczo położonej miejscowości.

Aby mieć pewność że uda nam się nocować w miejscu, na którym najbardziej nam zależy, musimy zarezerwować wcześniej termin. Na miejscu dostępnych jest bardzo wiele różnych atrakcji. Obok latarni morskiej i przepięknych plaż mamy również możliwość nauki windusrfingu, wycieczek pieszych i rowerowych oraz nordic walkingu.

Brak możliwości komentowania